Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Moje vyjádření ke kauze na helpu

17. 02. 2012 01:03
Omlouvám se, že to píšu sem, ale na helpu jsem si nechal zablokovat profil a znovu nechci žádat admina o odblokování. Důvodem nebylo to co napsala Adrifinel. Ale už jsem se rozhodl zhruba v 6 večer a admina jsem žádal zhruba v 8. Ta údalost o které Adrifinel píše se údála zhruba o dvě hodiny pozdějc.
Jo napsal jsem Adrifinel o "pohádku", žádal jsem ji o to, i když by mi stačilo kdyby mi to pouze napsala. A to, že tam nemají dveře jsem nevěděl, nebo jsem to nejak nezaregistroval.
Napsal jsem ji "Zavři si dveře". A na to mi přišla odpověď v který byla část "co tvůj podělanej mozek nechápe".
To se mě dotklo. A potom ještě jedna zpráva, kde byla část"sory měla jsem spíš použít zasranej".
To se mě dotklo ještě víc. Tak jsem vypnul počítač a šel spát aniž bych se s Adrifinel rozloučil. Vždycky jsme si večer dávali dobrou noc.
To se jí asi dotklo, proto založila to téma na helpu. I když předtím na začátku mi sama napsala, ať nikde na helpu nezminuju, že si spolu píšeme.
Adrifinel napsala, že jsem balil každou ženu na helpu, ale neni to pravda, skutečný zájem jsem měl pouze o evien, simu, o ní a ještě o jednu helpařku s kterou jsem si vyměnil asi 5 mailů.
Je tam plno dalších věcí, který je nutný uvýst na pravou míru, ale nechce se mi.
Popravdě mě to téma co založila Adri sere, ale ne kvůli mně, ale to, že všechna tvrzení, který jsem na helpu uvedl díky tomu ztratily svoji vážnost. A to mě sere, všechno to jde do hajzlu.
Předmět Autor Zasláno

Moje vyjádření ke kauze na helpu

Stan 17. 02. 2012 01:03

Re: Moje vyjádření ke kauze na helpu

Stan 17. 02. 2012 01:26

Re: Moje vyjádření ke kauze na helpu

richard 17. 02. 2012 11:34

Re: Moje vyjádření ke kauze na helpu

sona 17. 02. 2012 12:08

Re: Moje vyjádření ke kauze na helpu

richard 17. 02. 2012 12:13

Re: Moje vyjádření ke kauze na helpu

veve 17. 02. 2012 14:30

Re: Moje vyjádření ke kauze na helpu

Stan 17. 02. 2012 21:54

Re: Moje vyjádření ke kauze na helpu

Fenmetrak 17. 02. 2012 22:29

Re: Moje vyjádření ke kauze na helpu

Stan 17. 02. 2012 22:39

Re: Moje vyjádření ke kauze na helpu

Fenmetrak 17. 02. 2012 09:21



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.