Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Je na čase začít s činy

28. 02. 2012 16:16
Tento příspěvek je od Stana:


Lidé ztrácejí pocit bezpečí díky odposlechům (ať už v místnostech, či mobilu) a skrytým kamerám. U některých lidí díky této nejistotě dochází k psychickým problémům. Ztrácí pocit bezpečí i ve vlastním domě.
Proto jsem se rozhodl vytvořit petici za zákaz odposlouchávacích zařízení a skrytých kamer na území ČR. I zákaz použití orgány jako je ministerstvo vnitra, detektivními službami atd., jsem pouze pro zachování veřejných kamer ve městech, ale tyto kamery musí být okem občana viditelné. Je nutné to dát do zákona, který bude platit i pro cizince.
Nemám moc zkušeností s peticí a s vytvořením stránek, proto jsem Vás chtěl poprosit kohokoliv z Vás, zda by mi s vytvořením stránek pro tuto petici nepomohl.
Texty na těchto stránkách si vytvořím sám. Troufám si tvrdit, že díky tomu ubyde na našem území část psychicky nemocných. Nemyslete, že to je zbytečné, většina lidí si odposlechy a minikamery nepřeje. Četl jsem, že ve Francii (myslím, že to byla Francie) udělali petici proti zákazu očkování žloutenky(nevzpomínám si už jaký typ) a sehnali určitý počet hlasů a vláda to musela respektovat(respektovat občany, kteří si ji zvolili) a povinné očkování této vakcíny zrušili. Jde jen o to udělat této akci dobrou reklamu, aby lidé o té stránce věděli, klidně i na stránkách v seznamu, atlasu, googlu.cz, či v televizi.
Všem zájemcům, kteří jsou ochotni pomoci s touto akcí, předem děkuju.
Předmět Autor Zasláno

Je na čase začít s činy

Habbakuk 28. 02. 2012 16:16

Re: Je na čase začít s činy

richard 28. 02. 2012 16:28

Re: Je na čase začít s činy

enzo 28. 02. 2012 19:06

Re: Je na čase začít s činy

Habbakuk 28. 02. 2012 19:31

Re: Je na čase začít s činy

enzo 28. 02. 2012 19:38

Re: Je na čase začít s činy

Habbakuk 28. 02. 2012 19:40

Re: Je na čase začít s činy

richard 29. 02. 2012 06:35

Re: Je na čase začít s činy

sona 29. 02. 2012 07:56



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.