Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

...

01. 04. 2012 17:11
Srát na všechny, srát na celej help. Vidím Adri, že se zase o mě rozepisuješ na helpu. Jedinej účel proč to tam píšeš je mě shodit. Ne aby jsi mi napsala na mobil proč jsem tě vyhodil ze skypu, ne aby jsi mi napsala na mail. Hned jsi šla do mě kopat na help. A pár ovcí se k Tobě přidalo, aniž by vůbec znalo vyjádření druhý strany. Dobře víš proč jsem Tě vyhodil, protože se mnou jednáš jako se špínou, píšeš věci který ubližujou, ubližujou jako svině. Častuješ mě úražkama, ze kterých cítím, že mnou pohrdáš. Takhle se chováš normálně k člověku, kterýho miluješ? Kdysi jsem psal na helpu inzerát a moje podmínky nebyly ani tak vysoké, ale ty jednu z nich nesplňuješ a to, že moje partnerka musí být HODNÁ. Pořád jsem doufal, že se to změní, ale spíše to bylo horší a horší. Místo, aby jsi se mě jako správná partnerka zastávala, tak jsi do mě kopala a kopeš dál...

Od zítřka si zablokuju v prohlížečích help a nejspíš i sněžník. Takže už aspoň budu odtržen od všeho toho "dění"...
Předmět Autor Zasláno

...

Stan 01. 04. 2012 17:11

Re: ...

richard 01. 04. 2012 19:32

Re: ...

enzo 01. 04. 2012 22:49

Re: ...

Esctoday 02. 04. 2012 04:39

Re: ...

Esctoday 02. 04. 2012 04:38

Re: ...

veve 02. 04. 2012 14:43



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.