Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

příspěvek na péči

12. 01. 2015 22:10
[www.novinky.cz]

.......Naopak příjemci nejnižší částky, jimž pomáhají příbuzní či známí, by o dávku mohli přijít úplně ..........

to je fakt dobré ... okrademe méně nemocné a přidáme terénnním službám ...

moje zkušenost ... přijely 2 terénní pracovnice píchnout tchyni injekci, daly si kafíčko, povídaly, zvedly se a aniž by injekci daly, jaly se nastupovat do auta ...injekce neinjekce ...

manželovy nohy ošetřuji sedm let, dle chirurga odborníka velice dobře ... dle jeho zdravotní sestry ... jste jediná žena, která je schopná se dívat do rány, která je zhnisaná a nechat si ukazovat, co a jak odstraňovat ... no zrovna u toho zákroku se mi chtělo blít ... chirurg zrovna se zájmem rozpitvával humus, co vylétl z rány, aby určil, jestli má dál zakročovat nebo ne a vydával u toho příslušné popisné povídání, abych to sama rozeznala ... sestra na mne koukala jako na zjevení ... ............ jiné zkušenost od máti ... zhnisaný dekubit ... pečovatelka, co k nám chodila ... já nevím ... to musí vidět chirurg, jasně, že ambulantně z důvodu potřeby nemocného do domácnosti takové kapacity chirurgické z jihlavska už nechodí, zejména ne k závěrečným fázím života člověka ... takže objednat sanitku ...naložit ležící máti do sanitky ... sanitář jde na kafíčko ... chirurg (bývalý primář chirurgie) prohlásí ... já se s ní tahat sám nebudu ... mne ignoroval a já jen znovu vejrala... /při předchozí návštěvě s mátí se mne zeptal, zda má tu nohu uříznout hned nebo zda ještě počkám ... stejně jí tu nohu uříznu, o to nepřijde) no tak ji přivezte za týden a řekněte sanitářovi, ať mi pomůže ... za týden už bylo pozdě ... a takové bude zdravotnické služby stát podporovat?!? ... na zblití
teď u manžela jsem už trochu poučená ...

sere mne však oškubávání rodin, co si nechávají nemocného dožívajícího člověka doma a starají se o něj určitě lépe, než jaké péče se jim dostává, těm opravdu ležícím, v LDN a jiných sanatoriích ... tyto však na lůžko dostávají zdaleka více, než jaké je částka pro rodinu, která se o nemocného stará taqké 24 hodin denně ... a i o to je chtějí teroristickým nařízením oškubat ...

to, co by měli znovu nařídit, je, že by odborníci - chirurgové, neurologové, rehabilitační doktoři , ortopedové .... i obvodní lékaři ... ambulatně znovu za pacienty dojíždět, vyžaduje-li to zdravotní stav starého člověka ... včetně lékaře geriatra
Předmět Autor Zasláno

příspěvek na péči

králík 12. 01. 2015 22:10

Re: příspěvek na péči

magic 12. 01. 2015 22:19

Re: příspěvek na péči

smeska 12. 01. 2015 22:42

Re: příspěvek na péči

magic 12. 01. 2015 22:53

Re: příspěvek na péči

smeska 12. 01. 2015 22:29

Re: příspěvek na péči

arnika 12. 01. 2015 22:59

Re: příspěvek na péči

králík 12. 01. 2015 23:36

Re: příspěvek na péči

smeska 13. 01. 2015 07:13



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.