Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: mám pocit..

17. 02. 2012 17:33
Quote
richard
Quote
pdXxJMJdlb
Quote
richard
že se moje psychika proti hluku od sousedů brání apatií..........
v počátku ve mně hluk vzbuzoval silné afekty, nyní sice stále cítím vztek, ale jakýsi tlumený jakoby ho přikrýval obranný mechanismus apatie, citové tuposti.......

Celkom Ťa chápem, som citlivý na hluk a pociťujem veľký hnev, keď ma rušia. Najhoršie keď chcem spať.
Mám susedov, ktorí kúria drevom a pravidelne skoro ráno si chodia narúbať drevo rovno za moje obydlie a rúbu ho na betóne, vibrácie a dunenie sa prenášajú až do mojich komnát.

Takisto nenávidím miestny rozhlas, ktorého amplión je tiež nanešťastie skoro priamo nado mnou. Keby tá vyslúžilá hlásateľka aspoň hlásila účelne, stručne a rýchlo. Ale ona musí zahrať komplet jednu ľudovku, potom rozťahané, rozvláčne hlásenie nepodstatného oznamu, väčšinou že ku kaplnke do Rybár prišla predávajúca pani Angelika a nasleduje vymenovanie sortimentu, ktorý ponúka. Znova pesnička. Opakovanie hlásenia. Pesnička. Keď začne hlásiť, viem, že je to na dvadsať minút.

Najhoršiu vec mi vykonala na Vianoce dva roky dozadu. Kedy od poobedia do šiestej večer štyri hodiny hrali koledy z rozhlasu. Chcel som ju ísť zabiť, ale nevedel som, kde presne je to jej prekliate stanovisko s mikrofónom.

do mě najížděla neuvěřitelně silná explozivní zlost............párkrát sem flákl pěstí do dveří, přičemž ten pocit úlevy byl srovnatelný s orgasmem......

jak je té zlosti moc a nejde ven, tak mi to v hlavě přepne do jiného režimu...........neztrácím sice kontakt s realitou, ale mozek začíná být ve službách poudových pohnutek...........tak to mám zřejmě i se sexualitou.....

resp. začnu být ovládán pudem a rozum mu připravuje cestu k vybití.........a skončí to až v extrému, resp. u mantineluu, od kterého sem se zatím vždy odrazil a směřuji zase na druhou stranu, resp. ke druhé zdi, kdy sem příliš racionální a všechny pudy tlačí rozum pod poklici.....
mám pocit, že z tohoto systému nemohu vystoupit.........že je mi to prostě dáno, protože to souvisi s jakýmsi vlastním uspokojením......
nemůžu najít míru, resp. když se jí snažím praktikovat, mám pocit, že nezážívám žádnou spokojenost........jakobych před vyvrcholením zařadil zpátečku nebo tak něco........prostě střední míra je pro mě jakoby tabu......



Upraveno 2krát. Naposledy upravil richard (17. 02. 2012 17:34).
Předmět Autor Zasláno

mám pocit..

richard 17. 02. 2012 13:14

Re: mám pocit..

richard 17. 02. 2012 13:15

Re: mám pocit..

Stan 17. 02. 2012 13:33

Re: mám pocit..

richard 17. 02. 2012 13:35

Re: mám pocit..

Stan 17. 02. 2012 13:40

Re: mám pocit..

richard 17. 02. 2012 13:46

Re: mám pocit..

Fenmetrak 17. 02. 2012 16:32

Re: mám pocit..

richard 17. 02. 2012 16:38

Re: mám pocit..

pdXxJMJdlb 17. 02. 2012 17:14

Re: mám pocit..

richard 17. 02. 2012 17:29

Re: mám pocit..

richard 17. 02. 2012 17:33



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.