Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: tedy já nevím

22. 06. 2014 07:58
Quote
smeska
sad smiley
kde ty "sračky" bere? to to nosí na botách?můžete se ozvat na "Hygienu"?někdoo by to měl hlídat...dost často pomůže až když se v tom začne rýpat tisk a média...

já dneska klid, půjčila jsem si čtyři knížky, tři psychologické-něco o adaptaci a změnách, jednu na meditace(ale ta mě štve) a pak komix Habibi, opravdu slušně udělaná knížka, přečetla jsem to jedním dechem...je tam dobrá i grafická část ...

[www.kosmas.cz]

jinak jsem ted´měla štěstí na pár místních koncertů od šansonů přes swing až po rock...bylo to vcelku příjemné zpestření a hlavně to bylo takové komorní...je fajn, když (se) lidi umí takhle bavit...

s tou Ukrajinou...ono vždycky je špatné, když se lidem upírá právo na...(něco, život)...ono je průšvih, když v nějaké oblasti se vystupňuje napětí a dochází k násilí....pak už je to skoto jedno která strana, protože to vždycky někdo odnese...
bitvy,výhry prohry, správnost pak soudí historie...ale jak to je, ví jen ti lidi, co v tom žijí...

víš, co se týče těch Pardubek, byla jsem vyděšená z toho, jak tenkrát projel tím přízemním mrakem a jak se pak několik týdnů dusil ... hledala jsem tenkrát, zda něco hlásili, nějaký únik, jako to bylo teď nedávno, tomu se vyhnul, protože nejel zrovna na Chrudim, ale přečetl si o tom až doma ...
a jak jsem se zajímala a hledala v různých archivech, tak jsem se dočetla o těch bakteriochemických zbraních, kterými se tam zabývali ... a pochybuji, že se tam dál něco dál nekoná ... že existují tajné laboratoře obecně neznámé, to se i semtam dostane do éteru, tak cca před dvěma lety jsem jednu takovou reportáž v telce viděla ... nebyli by naši vojáci tak dobří, ba lepší jak emeričani - viz. perský záliv, kdyby neměli kde přístroje na ty sajrajty nastavit ... a určitě je nenastavují v cizině ...

stěžovat si můžeš na vojsko a tyto úniky, pokud to není zrovna z polotajné výroby soukromých firem leda někde na peróně

na nějakou vojenskou výrobu, kde jim něco uteče, něco, co se vyrábět nesmí (Pardubice - kdysi sarin, ..., teď nevím) OHS neplatí ...

asi začnu chodit do knihovny, fakt už jsem ubitá ... jenže večer jsem už vždycky polomrtvá ... doktor mne chtěla poslat včera do nemocnice ... copak můžu? - potřebovala bych na čtrnáct dnů dovolenou někde v lázních - bez rodiny a telefonů a bez jakéhokoliv známého člověka ... a chodit na koncerty, sedět, poslouchat, relaxovat ... ale jen už zoufale čekám, až syn ukončí zkouškové ...

v telce jsem onehdá viděla s velkou slávou, jak v zábavném pořadu vystupoval absolvent francouzských legií ... to se také nesmí, ne??? a nikdo mu nevyhrožoval pěti lety vězení ... tomu tělocvikáři by měli okamžitě udělit tam onde nějaké jiné občanství, pak mu leda tak hrozí zákaz pobytu v česku, ne a pokud ho baví více přírodní žití, tak proč by bez rodiny nemohl žít jinde a spokojeněji, jak učit tělák na základce pod nějakou přiblblou kariéristickou ředitelkou ???

to my starší víme, všude je život o dvou kůrkách, né, že né, někde spokojenější, někde ne :-)
Předmět Autor Zasláno

tedy já nevím

králík 12. 06. 2014 10:49

Re: tedy já nevím

smeska 12. 06. 2014 19:07

Re: tedy já nevím

smeska 13. 06. 2014 14:04

Re: tedy já nevím

králík 16. 06. 2014 09:09

Re: tedy já nevím

králík 21. 06. 2014 16:30

Re: tedy já nevím

smeska 21. 06. 2014 21:26

Re: tedy já nevím

králík 22. 06. 2014 07:58

Re: tedy já nevím

-eF- 27. 06. 2014 13:56

Re: tedy já nevím

králík 28. 06. 2014 11:22

Re: tedy já nevím

-eF- 28. 06. 2014 12:01

Re: tedy já nevím

králík 28. 06. 2014 14:18



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.