Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: energie v hlavě

23. 10. 2014 22:44
Quote
smeska
asi bys taky neměla být se svým trápením sama, někdy je to těžké unést...člověk by měl mít místo, kde to může"vypustit"...ono to třeba tu situaci nezmění...ale změní to ty energie s kterými to člověk vnímá...a to může pomoc k snesitelnosti....

vypustila jsem se dnes u doktorky

zavolá na tu komis ministerstva zdravotnictví, co si žádá přešetření zdravotního stavu manžela, protože jsem zažádala o zvýšení příspěvku na péči o nemohoucího
má se osobně dostavit na přezkoumání stavu do Hradce Králové cca devadesát km vlakovat ležícího - noa sanitku nemáš nárok ... a navíc b\y to nepřežil - včera jsem řešila jeho psychický kolaps - zvracení - znám jeho projevy - takže následně jeho dopáš oblbováky ... můj tlakový kolaps ... bulení u doktorky ... ještě, že zná situaci kolem a kolem
jsem dnes také volala dalšímu stresovému faktoru a omylem jsem vytočila dceru sestřenky, co není už živá a co jsme před týdnem na skok se viděli na svatbě jejího bráchy, asi poslední svatba, co jsem zažila ... nabídla mi pomoc, kdykoliv budu potřebovat, což přímá příbuzná švagrová mi (manželovi v jeho stavu)¨nikdy nenabídla - oškubali jeho a naší rodinu dokonale - svině
ještě srovnat syna a jeho opožděnou drzou pubertu ...
zítra mám šichtu
teď ještě musím namatlat šunkofle ...
jsem nasraná
za pět minut dvanáct, kurva do prdeled, byla to darda, snad mne usměrní na posílání do prdeele včas a nekompromisně
stačilo mi
blbej zážitek
fakt blbej
Předmět Autor Zasláno

energie v hlavě

králík 23. 10. 2014 08:42

Re: energie v hlavě

smeska 23. 10. 2014 21:21

Re: energie v hlavě

smeska 23. 10. 2014 21:24

Re: energie v hlavě

smeska 23. 10. 2014 21:25

Re: energie v hlavě

králík 23. 10. 2014 22:44

Re: energie v hlavě

smeska 25. 10. 2014 14:30

Re: energie v hlavě

Nemesis 24. 10. 2014 15:34



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.