Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: a něco mírně šokujícího

23. 01. 2015 20:31
o Černobylu byl někde nedávno dokument, (nevím, možná jsi ho sem dávala iTy), byli tam ti lidé, ti technici, co to přežili a pak dostali leukemii, rakovinu...i celkově tom, jak pozdě začala evakuace(trvala celý týden) a že hodně lidí marod
o Hirošimě nám říkali ještě ve škole, právě proto mě udivuje, že v těch článcích si napíší, že by to na další generaci(potomstvo těch lidí,na jejich zdraví) nemělo vliv...
zase co byl ten (jiný)dokument o Čern. , jak se tam vrací příroda, zvířata, ptáci...tak třeba u ptáků nějaké mutace, ale spíš smerem k tomu, aby v tom prostředí přežili...tak budˇnesdělují všechno, nebo mi něco uniká)
mě by to zajímalo třeba z hlediska rentgenů pánve, nakolik to třeba mohou chytit vaječníky
nebo třeba vliv ultrazvuku na vyvíjející se plod(to je třeba nové, ale zas už ne tak moc nově, aby k tomu nemohly být nějaké poznatky...třeba u jednoho těhot. jsem byla na sonu každou chvíli a u jednoho asi dvakrát...tak by mě zajímalo, jestli to něco vyvolává u těch plodů...
když odbočím, tak jsem jen letmo četla něco o meditaci u taoismu, a tam se přímo zmiňovali o tom, že s meditacemi (nebo tou konkrétní, něco o život.síle) opatrně, že je to vlastně jako(dá se to přirovnat k) elektrický výboj...takže to musí jít po správných drahách.tak mi to tak připomělo léčbu elekrošoky.(Léčbu elekroš. v přírodním stylu.)
trochu plácám, mám toho za dnešek nějak dost,naštěstí snad už klid(túk, túk, túk), těch pár dní stačilo...i když možná by bylo lepší zvykat si na chaos...v poslední době chci pořád klid a klid...ale člověk odvykne" šrumu" a pak se těžko přizpůsobuje, někdy lepší jet v " jednom" zátahu
Předmět Autor Zasláno

a něco mírně šokujícího

smeska 21. 01. 2015 19:35

Re: a něco mírně šokujícího

králík 21. 01. 2015 20:05

Re: a něco mírně šokujícího

smeska 21. 01. 2015 21:16

Re: a něco mírně šokujícího

králík 21. 01. 2015 22:13

Re: a něco mírně šokujícího

smeska 22. 01. 2015 22:37

Re: a něco mírně šokujícího

králík 23. 01. 2015 06:39

Re: a něco mírně šokujícího

smeska 23. 01. 2015 15:21

Re: a něco mírně šokujícího

králík 23. 01. 2015 15:56

Re: a něco mírně šokujícího

smeska 23. 01. 2015 20:31



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.