Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: Už se perou...the finger smiley

19. 09. 2023 14:03
Quote
empe
Quote
smeska
Quote
empe
Quote
smeska
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
Vitásek
Igor Matovič x Robert Kaliňák...confused smiley

[www.parlamentnilisty.cz]

Možná to budou probírat na terapiích na Slovensku a v Čiechách tiež...grinning smiley
Julien nám o tom možná časem napíše...hot smiley

Lidi mně neserou, a keď tu vyčíňajou grinning smiley tak si poviem blázni.
Sestrička na mna navrieskala: Že to tam.budeme každého osobne nosiť ? Jednalo sa o psychologičku keď som jej povedala že neviem kam mám ísť. To je na dlhšie celé, no beriem ich tak že sú na úrovni pacientov, len majú klúče. Intelekt poväčšine stred a dokážu manipulovať, také tie praktiky v ktorých nie som zbehlá,
zopár ich je fajn. Máme tu sestričku slniečko, mladunké smejko, strašne zlatá smiling smiley

Na jedné psychiatrii byla taky jedna ne moc příjemná sestra.
Vstala jsem brzy asi ve 4 hodiny a mlátila jsem se na posteli a chtěla jsem jít ven asi v 5 hodin, abych spolubydlící nerušila a vzala jsem za dveře ven, jestli jsou už otevřené a ta sestra, která nabírala krev, mě viděla a udělala scénu, že ji nutím mi otevřít, ale já ji k ničemu nenutila a dokonce na mě žalovala lékaři a ten mi domlouval, abych vstávala později. Ona byla konfliktní, věčně s něčím nespokojená a v tenzi.
Jinak tam byly sestry prima smiling smiley

měli jsme štěstí na fajn sestry...jen jednou tam byla potíž s jedním pacientem...byl na tu jednu sestru vysazený, jeho štvalo, že je on na psychiatrii...no, nakonec vylezl v noci oknem, utekl a tím byla léčba na tomto oddělení ukončena...pak ho přeložili...
jinak, když v noci nemohl někdo spát, tak si často zašel na sesternu...budˇ s ním promluvili nebo i prášek dali, když bylo nutné...střídaly se tři, čtyři...dneska si myslím, že na tom otevřeném oddělení to mšli vlastně tak trochu za odměnu...

U nás rušil jeden Slovák, mluvil hlasitě, měl velmi silný hlas a všechny přeřval jako ten švagr v Postřižinách grinning smiley
Byl tam na detoxu před hospitalizací v PL, ale pil a vykládal, že má ženu a dítě a mladou 17 letou milenku a byl celkově nemožný a obtěžoval svými řečmi.
Psychoterapeut na pracovní terapii ho chtěl dát ke mně na práce z hlínou a to jsem ho poprosila, aby ho tam nedával, že jsem zvyklá na jednoho schizofrenika, s kterým jsme si svorně mlčeli a tak ho tam nakonec nedal smiling smiley

to je dobřethumbs up
my měli ve škole jednoho kluka a ten taky vykládal /někdy/ na celou třídusmiling bouncing smiley a pak ještě jeden občas...ale to se dalo...stejně, vezmi si, že pro extroverty to musí být ve škole docela utrpení přečkat ty vyuč. hodiny...introverti to mají vlastně v tomhle směru dost fajn...
svorné mlčení je kolikrát to nejlepší...
někdo i psal, že chodí rád na procházky/výlety sám, ptž toho vidí mnohem víc, než když jde se společníkem, který ho ruší smiling smiley

No bylo by to strašný, kdyby ho ke mně dal yawning smiley.
Ten chlap docela hezky kreslil a terapeut mu chtěl dát dodělat koně, kterého modeloval ten schizofrenik a nebylo mu nejlíp, tak poslední dny moc nepracoval.
Ještě ten chlap měl tu drzost, že nás nabádal, abychom mluvili hlasitěji, že máme přeci nějaké sebevědomí, ale on ho neměl mít na co a tak působil směšně, což mu nakonec jeden muž řekl. Seděli jsme tam jak vrány na lavičkách ženy a muži a povídali si smiling smiley

jo, bylo by to strašný...dokážu si to představit...ještě, že jsi se dokázala bránit...
bohužel tenhle protipól je někdy pro introverty doost devastující...i když ho chvíli třeba ustojí...

i´m sorry



Upraveno 1krát. Naposledy upravil smeska (19. 09. 2023 14:16).
Předmět Autor Zasláno

Už se perou...the finger smiley

Vitásek 13. 09. 2023 21:51

Re: Už se perou...the finger smiley

petr39 13. 09. 2023 22:30

Re: Už se perou...the finger smiley

Vitásek 13. 09. 2023 22:43

Re: Už se perou...the finger smiley

Vitásek 13. 09. 2023 22:46

Re: Už se perou...the finger smiley

Vitásek 14. 09. 2023 02:36

Re: Už se perou...the finger smiley

Vitásek 14. 09. 2023 02:48

Re: Už se perou...the finger smiley

smeska 16. 09. 2023 18:07

Re: Už se perou...the finger smiley

smeska 17. 09. 2023 15:26

Re: Už se perou...the finger smiley

Vitásek 19. 09. 2023 04:45

Re: Už se perou...the finger smiley

Julien 19. 09. 2023 05:57

Re: Už se perou...the finger smiley

empe 19. 09. 2023 06:25

Re: Už se perou...the finger smiley

smeska 19. 09. 2023 07:34

Re: Už se perou...the finger smiley

empe 19. 09. 2023 09:27

Re: Už se perou...the finger smiley

smeska 19. 09. 2023 11:36

Re: Už se perou...the finger smiley

empe 19. 09. 2023 12:16

Re: Už se perou...the finger smiley

smeska 19. 09. 2023 14:03



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.