Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: Demonštrácie proti vláde

18. 09. 2023 19:58
Quote
Leontýna
Quote
Ráďa
Quote
Julien
Quote
Vitásek
Quote
Julien
Quote
Vitásek
Quote
Julien
Quote
Vitásek
Quote
Julien
yawning smiley
Quote
Vitásek
[www.parlamentnilisty.cz]

Díky. Nemám paušál, len malé dáta, nechcem chodiť moc na internet, stačilo by mi keby niekto napísal že čo. Ale našla som že proti vláde, Václavák a Letňany. smiling bouncing smiley

Tak snad tam mají dnes všude WIFI...yawning smiley
Či snad ne?...eye popping smiley

Nemajú asi. Spýtam sa sestričiek. Tu nič nie je ako keby sa zastavil čas. A iba jeden bufet, neviem čo tam majú,
slúži ako malé potraviny možno. Viem že tam majú bagety.
Inak knižnica je psychologické laboratóriumgrinning smiley , tak ale je pod pl aj názov knižnica. To sa vymýšlajú také blbosti kvoli fondom z EÚ. Ani pc tu nie je že by sa šlo len tak na Internet, no v tomto zlaté Bohnice. Sestričky sú dobré, to je hlavné smiling smiley

Tak to jsou tam 100 let za opicema...thumbs down

Nesťažujem si, sestričky sú dobré, chýba mi taký ten nácvik relaxácie a cvičenia na chrbticu. Kultúra nič, psychologické laboratórium je knižnica moody smiley

Měl jsem na mysli připojení k internetu...
A ty léky s tebou dr. měla probrat hned jak ti je psala do papírů po příjmu...
Tak to pamatuju v Havl. Brodě...

Ja viem no. Pripojenie wi-fi majú asi na platených izbách. Tam sú 3izb 5€ a 1izb za 18€ , tak to je dosť.

Možná je to záměr, že tam není wi-fi. Kdyby tam bylo, tak by tam asi skoro všichni klienti pořád čuměli do telefonů a možná by spolu ani nepromluvili. Takhle mají internet jen ti, co mají data. Dnes jsem byl na obědě v místní jídelně a zase jsem koukal, že plno lidí čumí do telefonu i při jídle, někteří se kvůli tomu ani v klidu nenajedí, přerušují jídlo, odkládají příbor a něco dělají na telefonu, to už je taky nemoc a všímám si, že to má hodně lidí.

I za chůze do toho čumí, při venčení psa nebo jak táhnou kočárek... Strašné.. Kolikrát vidím děcka, malé, jak se zcela neúspěšně pokoušejí o pozornost u svých rodičů, kteří jsou zaneprázdnění mobilem. Totéž asi je potom i doma. Chorá doba. Já mobil na ulici téměř nevytahuji a když chodím se psem, nemívám ho ani u sebe. V MHD do toho taky nečumím, to se mi kvůli kinetose dělá špatně. U jídla, jak zmiňuješ, jsem si všimla, že to lidi ještě fotí a pak teda u jídla surfují. Nevím co mají furt tak důležitého v tom mobilu...
Vadí mi focení všeho všude.... Kamkoli by člověk chtěl zajít, všude se natáčí a fotí... Vzpomínám, jak při uvedení prvních mobilů s fotoaparátem na trh jsme s kamarády řešili etickou stránku věci a že je to přes čáru a dnes si tě někdo začne točit aniž by se zeptal, nebo fotit. A bude hůř....

A vaří dobře v jídelně? Cenově slušné?

Na sociální sítě nechodím a přispívám jenom sem...
Mobil s daty nosím ven jen opravdu výjimečně a většinou leží doma na stole...
Ale doma do něj koukám častěji, počítač vůbec už nepoužívám...

_____________________________________________________________________________________________________________

Vitásek
Předmět Autor Zasláno

Demonštrácie proti vláde

Julien 17. 09. 2023 18:26

Re: Demonštrácie proti vláde

Vitásek 18. 09. 2023 01:50

Re: Demonštrácie proti vláde

Julien 18. 09. 2023 03:54

Re: Demonštrácie proti vláde

Vitásek 18. 09. 2023 04:09

Re: Demonštrácie proti vláde

Julien 18. 09. 2023 04:38

Re: Demonštrácie proti vláde

Vitásek 18. 09. 2023 05:17

Re: Demonštrácie proti vláde

Julien 18. 09. 2023 06:02

Re: Demonštrácie proti vláde

Vitásek 18. 09. 2023 12:01

Re: Demonštrácie proti vláde

Julien 18. 09. 2023 15:04

Re: Demonštrácie proti vláde

Ráďa 18. 09. 2023 15:31

Re: Demonštrácie proti vláde

Leontýna 18. 09. 2023 17:24

Re: Demonštrácie proti vláde

Julien 18. 09. 2023 17:39

Re: Demonštrácie proti vláde

petr39 18. 09. 2023 18:01

Re: Demonštrácie proti vláde

Julien 18. 09. 2023 18:48

Re: Demonštrácie proti vláde

Leontýna 18. 09. 2023 18:24

Re: Demonštrácie proti vláde

Julien 18. 09. 2023 18:47

Re: Demonštrácie proti vláde

empe 18. 09. 2023 17:52

Re: Demonštrácie proti vláde

Ráďa 18. 09. 2023 18:37

Re: Demonštrácie proti vláde

Vitásek 18. 09. 2023 19:58



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.