Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

20. 12. 2023 16:07
Quote
pan T.
Quote
králík
Quote
pan T.
Quote
smeska
Quote
pan T.
Quote
pan T.
Quote
smeska
Quote
pan T.
Quote
pan T.
Quote
králík
Quote
pan T.
Quote
králík
Quote
pan T.
Quote
králík
Quote
pan T.
Quote
králík
smiling bouncing smiley
je mi líto, ale koukat se nebudu, až večer nahlédnu na záznam pohřbu ... zvaný je i náš děkan, znali se ...
musím se učit na zkoušky z jaderné fyziky - v mém věku a po covidech hrůza, aspoň testy, abych dala ...
včera jsme dostali klíče od koupené chalupy, teprve teď vidím, co za rekonstrhrůzu nás čeká ...
syn zkonstatoval, že by se měl naklonovat, tak jsem mu řekla, že ano, že už by mohl něco v tom dělat ... grinning smiley, šanci by měl, bude sedět od ledna v kanclu se svojí bývalou spolužačkou, je svobodná a není lesba, no jsem zvědavá, jak si v pro něho nové firmě a v kanclu s ní povede ...
tak mi držte ve středu palce, ať udělám aspoň testy, ústní bych šla v lednu ...
mám krásně zkažený adventní čas ...

Ty děláš zkoušky z jaderné fyziky? Tak to abych okamžitě skončil školu. Tohle bych nezvládl nikdy.
nestuduji jaderku, to je zkouška ZOZ, bez níž nemůžeš podnikat v oboru, jehož činnost povoluje SÚJB a zkoušky jsou hrozné, písemná, ústní bez pořádného studijního materiálu, jdu na to po 10 letech ... nešla bych, ale syn zkonstatoval, že bych bez kontaktu s lidmi zblbla ...

No rozhodně držím pěsti. Je fakt, že já už zblbnul a teď se snažím odblbnout trošku, ale jde to ztuha. Už člověku není dvacet let, ... ani třicet pět... grinning smiley

pět nás bylo, čtyři nedali, já ano ... jsem vyždímaná ... zítra budu oslavovat
otázky testové - 80 jsem jich dostala, na výběr bylo ze 3 odpovědí (velké slovíčkaření, čísílkování, galimatyáš, povoleno 20% chyb, nejsou dostupné odpovědi - ani ty testy si nesmíte vyfotit - to hlídají jak psi ... dala jsem to já a ještě jeden kolega, ostatní ne, takže nebyli připuštěni k ústní zkoušce, pak ústní, tam 4 komisaři, zkoušeli mne 1a1/2 hodiny, kolega přede mnou taktéž tu dobu dusen a nedali mu to, byl to děs, zkonstatovali po zkoušce, že jsem nejstarší žena, která tu zkoušku udělala grinning smiley, tak chlapi někteří ano, starší, ale to jsou kapacity z jaderného oboru ...
[www.sujb.cz]
dělala jsem to včera ...
dneska mne vzal syn pod Pálavu, výlet pro výborné vínko Holánek (Iváň), nechal tam 5 tisíc... a jeli jsme pře Telč a soused byl doma, tak litránek výborné slivovice na oslavu a pro zahřátí
zítra posedím s pátečníky, přiťukneme si a tak, vyřídím trochu papíroviny a zleji se ...grinning smiley
pozítří je mylím koncert na Zahrádkách, tak se asi vypravím a pak v klidu konečně pracovat, uklízet ten neskutečný bordel, hýbat se a radovat se z adventního času a třebas i tu vánočku upeču ...
Koza nám nadělila dárečky - má jednu čubinku a 6 kozlíků, z toho jednoho kozlíka po ní - houska jak vyšitý ... už se rozvaluje jak prasisko ...

Gratulace, velká!!! winking smiley

Tož to děkuji.
dneka s mými pátečníky jsme - chlebíčky, zákusky, vínečko ...
pro vínečko mne včera vzal syn do Podpálaví do vinařství Holánek v Iváni. Vinařtsví, jež sídlí na staré faře, ten farní duch mám ráda, zvláštní ...
všem bych doporučila víno Pálava od Holánků - takévé dobré ženské sladké, i chlapům dneska chutnalo, ženy se jen olizovaly ...
večer půjdu asi oslavovat za sousedkou, zvínujeme se, bude to čoromoro grinning smiley

a jak ty? napiš kolik zkoušek, jaké, kredity a tak ...

mě matika bavila do úrovně počítání všeho druhu, nesnášela jsem teorii - definice, věta, důkaz, věta důkaz, ... to byla hrůza ...
pak ještě pružnost, pevnost a dynamika, to bylo husté ...
ale dá se, jsem toho zářným příklademgrinning smiley

Zatím mám jen jediný zápočet ze středoškolské matematiky za 1 kredit. Ale pracuje se na dalších. Zkouškové období je až v lednu.

Jen prostě, když čtu jako událost "dne" (nebo jak to nazvat - přišlo mi to do univerzitní aplikace), že ministr Bartoš diskutoval se studenty, pak opravdu nevím, jestli má v tomhle státě smysl něco dělat.

Mám vůči němu totiž jisté předsudky.

a tak vždycky má smysl něco dělat...nebo spíš...najdou se věci, které mají smysl dělat i bez ohledu na jiné věci, situace, lidi...

je to dobré, že se učíš, faktthumbs up a je vidět, že toho i hodně znáš...je to jako mít dobrý motor...je to fajn, když člověk něco takového má

Právě jsem v rychlosti domastil ty výkresy... yawning smiley

Jinak opravdu zjišťuju, že mám paměť v dezolátním stavu. Asi před měsícem jsem počítal limitu z funkce x * ln x pro x jdou k nule zprava. A co byste řekli? Dneska už nevím, jak jsem to dělal. Takže, jestli tou školou prolezu, bude mi to k ničemu.

procvičíš hlavu, máš cíl, potkáš nový lidi, nové podněty, něco zkoušíš´...to není málo, atˇto dopadne jakkoliv...

Zatím hlásím 3 zápočty z 9. Z toho půjdu ještě k jedné zkoušce, ale dva u zavírají předmět. Celkem 3 kredity z 31 za zimní semestr. yawning smiley
tak to tě čeká šichta ... za nás bylo jedna, dva, tři a vyhazov, ... 3 pokusy, pak jedině termín děkanský, žádné přeusnování zkoušek do vyšších ročníků nebo si vybírat zkoušející ... ročník se mohl opakovat jenom jednou ... zkoušky při opakování ročníku se uznávali jenom do známky dvě ... nebyly klasifikované zápočty do indexu, vyučující měliprávo říct na základě práce ve cvičeních říct máš zápočet, nemáš zápočet, zapsat do indexu, že máš zápočet a tudíž jsi připuštěn ke zkoušce ...
drž se, nevzdávej, jeď všechno s největší snahou ...

V pátek si jdu zvednout sebevědomí na klasifikovaný zápočet z programování.

Oni to teď snad rozdělili na 1,1-,2,2-,3,4 (4=vyhazov).

Ani už nemám papírový index, před lety jsem ho měl.

Já měl třeba naplánovanou zkoušku z matematiky, ale trošku mi do toho hodil vidle s konstruktivní geometrií, protože nám vypsal zatím jen jeden termín, a to jsem zrovna chtěl jít na tu matematiku. Naštěstí je z matematiky termínů zatím dostatek.

A i nálada už se trochu zlepšuje.

thumbs upthumbs up
Předmět Autor Zasláno

Zemřel Karel Schwarzenberg

Habbakuk 12. 11. 2023 10:14

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

empe 12. 11. 2023 10:43

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

petr39 12. 11. 2023 10:46

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

smeska 12. 11. 2023 11:12

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

smeska 12. 11. 2023 18:38

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

arnika 12. 11. 2023 11:14

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

Julien 12. 11. 2023 13:03

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

Leontýna 12. 11. 2023 15:17

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

Leontýna 12. 11. 2023 20:03

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

Habbakuk 12. 11. 2023 20:40

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

Habbakuk 20. 11. 2023 17:03

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

králík 09. 12. 2023 11:31

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

pan T. 09. 12. 2023 11:38

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

králík 09. 12. 2023 11:45

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

pan T. 09. 12. 2023 11:58

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

králík 14. 12. 2023 18:51

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

pan T. 15. 12. 2023 08:05

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

králík 15. 12. 2023 12:41

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

pan T. 15. 12. 2023 22:32

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

pan T. 15. 12. 2023 22:41

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

pan T. 15. 12. 2023 22:43

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

pan T. 16. 12. 2023 09:33

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

smeska 16. 12. 2023 14:17

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

pan T. 16. 12. 2023 14:33

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

pan T. 16. 12. 2023 16:41

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

smeska 16. 12. 2023 18:24

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

pan T. 19. 12. 2023 13:29

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

králík 20. 12. 2023 12:20

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

pan T. 20. 12. 2023 12:35

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

smeska 20. 12. 2023 14:54

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

sona 20. 12. 2023 16:07

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

smeska 15. 12. 2023 13:00

Re: Zemřel Karel Schwarzenberg

sona 15. 12. 2023 17:45



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.