Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: Po víkende

29. 01. 2024 20:53
Quote
Habbakuk
Quote
Vitásek
Quote
petr39
Quote
Vitásek
Quote
petr39
Quote
Vitásek
Quote
králík
Quote
Vitásek
Quote
petr39
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
empe
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
Julien
Quote
empe
Quote
sona
Quote
empe
Quote
empe
Quote
sona
Quote
empe
Quote
sona
Quote
empe
Quote
sona
Quote
Julien
Včera medzinárodný deň objímání.

Áno?
A nik ma neobjal, to si dnes musím vynahradiť smiling smiley

Ten včerajší výlet mi dodal takú tú dobrú energiu, nohy trochu pobolievajú, chodilivsme dosť, ale inak pohoda a lahoda pre oči a dušu.
Festou domov sme sa stavili na salaši na cesnačku a furmanské halušky a po dlhej dobe som si dala pivko.

A pata a chodidlo už Tě nebolí??
Nějak to přelezlo na mě a bolí mě chodidlo uprostřed a pata dost výrazně, ještě, že mám druhou nohu smiling smiley

Nie,nebolí.
Masírovala som gélom každý večer a cvičila na schodoch.
Našla som cviky na bolestivú pätu na nete.
Objednala som si prírodné tinktúry, tiež sú liečivé.

Teším sa,lebo môžem chodiť na dlhšie túry.

Venucare gél je fajn,aj dedkovi ho kupujem,má 87 rokov a natiera si všetky kĺby, chváli si účinky

Díky, Soni, za informace, podívám se po tom Venucare a na internet na cviky a tinktury.
Včera jsem si masírovala chodidlo ale jen krémem.
Moje sestra to měla také, ale v nějaké horší formě, už nevím, co jí pomohlo, ale byla nucena jít s tím k lékaři.
K doktorovi nepůjdu, snad to vyléčím sama, jako Ty :-)

Za málosmiling smiley
Na stránke zdravysvet.sk hľadaj akebo v Bio obchodoch.
Na bolesti šliach,svalov,kĺbov ...

Pojedeme asi ve středu do lékárny a obstarám si ten gel atd.
Když jsi o tom psala poprvé, tak jsme si myslela, že se musí s tím k lékaři, jako moje sestra a tak jsem ráda, že sis to sama léčila s úspěchem smiling smiley

Mám v Tobě příklad, že to jde sama zvládnout, nerada chodím k lékaři, i když mám velmi dobrého praktika. Bolí to jako čert, kulhám, ale trvá to asi jen týden.

Empe, skús to a uvidíš čibti to pomôže...ale k lekárovi choď, ak to veľmi bolí...máš dobrého, tak to je výhodasmiling smiley

Začala jsem s cviky na tu patu a chodidlo, do lékárny zatím nemůžu, je u nás ledovatka a tak asi nevyjedeme. Ale pata mě bolí méně dneska.
K lékaři asi nepojedu, bude to dobré.

Ako ťa bolí tá päta? Keď stúpaš tak pichá? To sú potom tie výrastky, ostrohy.
Alebo ráno prvé kroky? Toto je ten lepší prípad, aj som vedela ako sa to volá, to sú zapálené tie šlachy čo sa pripájajú na pätnú kosť. Toto som mala v lete, ani som nič nenatierala a prešlo mi to.

No bolelo to na patě a v chodidle uprostřed. Když jsme vstala ráno, tak to dost zabolelo a pak při chůzi taky to bolelo celý den.
Dnes je to ale o dost lepší a jen vím o patě a chodidle, takové tušení bolesti.
Jak jsi spala a jak se vede??

To vypadá na počiatočnú ostrohu. Ak by si šla na ortopediu, spravia rtg a vidia. To sa potom rozbíja rázmi a sa to zlikviduje.
Mna čo bolela pata tie šlachy tak po obvode.
Spala som tak že od štyroch hore a medzitým tiež. Šla som spať o siedmej. Nechcem na to brať lieky keď fungujem.
Káva mi veĺmi málo zaberá, funguje jak také chuťko, čo sa týka povzbudenia menej ako kofola.

Dík za info k té ostruze, už mě to zase bolí, těším se do té lékárny.
Aha to je ještě dobré a hlavně, že funguješ a dlouho jsi nepsala o úzkosti (??)

Tú rannú úzkost nemávam. Len mi je tak divne po tej psychickej stránke žiadna radosť, nič ma nebaví. Tak ale snažím sa fungovať.

Neskoro som sa zbadala. Dávnejšie som chcela tavolín /talovín, kvitne to ešte pred snežienkami, tavolín zimný, že objednám rastlinku, no ono to je cibulovina, sadí sa na jeseň, cibulky dostupné na podzim, tak pá pá, budem bez toho žltého kvietku.
Kocúr na mne vylezený zohrieva sa grinning smiley
Už by malo svitať moc tak nevypadá.

[www.starkl.sk]

Takovou kytičku neznám, ale podívala jsme se na net a je moc pěkná smiling smiley.
Rozumím, že Tě nic nebaví a taky jsem to tak měla, když jsme brala více léků - AD, to jsem třeba ani neplakala, nešlo to.

Psychi lieky mám len dva, Alventa, Reagila. Atarax neberiem ten mi nezaberá to je slabučké.
Ten tavolín to sú jak také kuriatka smiling smiley
Ja som si aj poplakala teraz na liekoch mala som takú depresívnu plačlivú náladu že mi bolo všetko ĺúto.
Empe čo varíš dnes? My sme mali včera rybu a hranolky smiling smiley Musím nejaké mäso vytiahnuť na zajtra ..dnes možno čočkovú omáčku ...

To je dobře, že sis poplakala, to se člověku pak trochu uleví smiling smiley
Dneska nič nevarím, mám od včera oběd, vepřovou kýtu na plátky na hořčici a kmínu, no brambory jsem jen uvařila.
Byli jsme v Polsku nakupovat v Bedrunce, ( to je polsky beruška ), kde vždycky nakupujeme.
Mám teď plné mrazáky masa, nakupovali jsme do zásoby, no a velký nákup a víc jak o 1/3 levněji všechno, pořád mají nulovou DPH na potraviny, což je dost znát.
Vyjeli jsme, neposypali, ale ono to roztálo na cestě, ale kolem našeho stání auta je stále ledovka, takže při nastupování, vystupování a když jsme brali přepravky z kufru a ta stezka taky zmrzlá, tak to bylo velmi nepříjemné, nebezpečné a tak jsme donutila muže, aby to posypal solí, i když ne posypovou, ale jedlou plný pytlík a pak teprve jsme vyndávali nákup z auta, když to polevilo.
To je tím, že nevyhrnuje muž sníh, jak by měl, ale jen trochu a zůstane tam vrstva sněhu, která promrzne, když je obleva, tak je tam led drinking smiley

Ještě jsme byli v lékárně a koupila jsme si gel proti bolesti Voltaren, doporučila mi ho na ostruhu lékárnice. Zatím teda nepomohl, masírovala jsem si chodidlo a patu a zatím nic, bolí to dál, tak třeba to chce víckrát namasírovat s gelem.

Ano tak treba posoliť. Super thumbs up

Voltaren na to nezaberá, to tak na svaly...nevadí využiješ doma.

Jj využijeme :-)
Ale mám ještě Diclofenac a ten taky nezabírá, je na šlachy, klouby, svaly.
Bolí mě to už skoro furt, hlavně při změně polohy nohy a ani nemusím chodit a zdá se mi to ještě horší.
Kostival asi si koupím. Nevím, že mi lékárnice doporučila Voltaren, patrně se v tom nevyzná.
Pak ještě doporučovala, kdyby se to nelepšilo, tak podpatěnku speciální.
Ještě, že to je jen na jedné noze.

Sú dostať také gelové vložky. V zdravotníckych potrebách alebo lekáreň, neviem. Dnes si hodne chodila to preto bolí.

Voltaren je diclofenac. smiling smiley

Aha, tak to nezabírá, nevím, jestli jsem si to nerozdráždila tou masáží gelem paty a chodidla, že mi pak bylo ještě hůř. Dneska to dopoledne docela šlo, ale teď už zase více bolí.
Psaly jsme si s mojí sestrou a ta s tím nedělala nic a rovnou šla po několika dnech, kdy ji to bolelo, k obvodní lékařce a ta jí poslala na rtg a pak jí to ozařovali a měla a má úplný pokoj.
Tak nevím, co udělám, k lékaři se mi moc nechce, když už teď vím, že to jde rozcvičit a rozmasírovat.
Co jste dneska vařily??
Pekla jsem 4 kuřecí stehna s medem a jablky:
Normálně stehna posolit z obou stran, vložit do pekáče kůží navrch, malinko posypat sladkou paprikou ( jen malinko, aby paprika nezhořkla ), trochu posypat Podravkou, kmín trochu a na stehna dát po lžíci medu. Pak dát kousky másla ke stehnům, cibuli na proužky, oloupaná jablka bez jadřince na plátky ( jedno velké jablko ) a podlít dost, no a pak péct přikryté při 180° horní, dolní trouba, po dobu asi 2 hodin, kdy posledních asi 20 minut nechat odkryté a sem tam polít stehna tou šťávou, aby byla kůrčička.
K tomu rýži, druhý den brambor.
Mám ráda, sladkoslaná jídla a když na talíři rozmačkáte brambory a smíchají se s jablky a s tou šťávou, tak je to dost dobrota.
Vypadá to složitě takhle napsané hot smiley, ale je to jednoduché, jinak bych to nevařila smiling smiley

Ta stehna byla velká, spíš to byly čtvrtky stehenní, na malá stehna stačí lžička medu.

A ještě jedna malá rada, jak jsou ty pekáče do sebe, tak přikrýt navrch tím menším, aby se šťáva nedostávala do trouby, ale to asi každý ví, jen já jsem na to přišla dost pozdě winking smiley

Pri pečení na pekáči nezakrývam. Pečieme maso v jenskom tak to s vrchnákom. Díky za recept, si to opíšem.

Keď je to ostroha nerozmasíruješ. Ten rtg. ukáže či sa jedná o ostrohu alebo zápal šliach. Pri ostrohe lepšie sú rázy, vtedy to ide určite. Ožiare tam to nie je stopro.
Keď stúpaš pichá ťa to? Ak áno je to ostroha.
Ak to nie je ostroha tak vtedy sa to dá rozmasírovať a treba masť.

Piekla som jaterničky a čalamáda k tomu smiling smiley

Nepíchá mě to, když stoupnu na nohu, ale tak bolí, možná to jsou tedy ty šlachy, nemám s tím žádné zkušenosti, až teď ten týden to bolí. Zkusím to masírovat Kostivalem, nebo Konopkou, tak až pojedeme do města, koupím si jednu z nich.
Dnes je to lepší, ale nemasírovala jsem a nechala to více v klidu, uvidím.
Díky Juli smiling smiley

Ak to nepichá tak to budú asi tie šlachy.

Asi ano.
Jakpak Ti je??
Co kočičí komando??
Dneska jsem možná vstávala jako Ty ve 4 hodiny, probudila mě Betynka, jak zvracela na postel, ale bylo pozdě, abych ji sundala z postele, tak čekám, až muž vstane a vyperu povlečení, jen jsem to zatím sebrala papírovými ubrousky, byly to jen šťávy.
To je nevýhoda toho, že s námi spí v posteli, ale co se dá dělat, jinak to má samé výhody, hezky hřeje a je rozkošná.
Uvidím, jestli jí dám dnes jídlo, něco jí nesedlo včera asi.
Jinak je zdravá pořád, jen ta pacička přední zlobí, ale to bere dlouhodobě lék proti bolesti a zánětu. Ptali jsme se zvěrolékařky, jestli to tak brát může a je to prý OK a na 1 měsíc nám dává pro Betynku ten lék a ani ji nemusíme brát s sebou na veterinu.

Kočičí komando tfuj tfuj je zdravé. Kočičák jeden čo prišiel niekam odišiel. Mám 4 stále čo chodia dovnútra,
jeden občas len keď je ozaj zima to je asi 14roč. kocúr, statný maco.
Do postele mi našťastie kočky negrcli. Betynke muselo byť veĺmi špatne, no čo už prevlečieš.
Na dnes som vybrala stehienka štvrťky, že dcéra spraví na cibulke a hríbikoch v sklenenom pekáči, dúfam že to bude jedlé.
Hore som asi od pol štvrtej. V noci som nespala poriadno, asi viac som bola hore ako spala.
Čítala som že v Brne behala nahá 32roč. , policajtom kládla odpor, skončila v blázinci. Dobré komentáre že šla z mítingu liberálnej strany grinning smiley
[www.cas.sk]

Je hezké, že přichýlíš v mrazech i kocoura, který není Váš smiling smiley
Včera k nám šla na zahrádku nějaká kočička, když jsme byli venku, ale Betynka na ní hned šla štěkat, tak kočička utekla, byla mourovatá, pěkná, ale asi měla své lidi, byla dost vypasená, což jsem ráda, protože by mi jí bylo líto, že ji nepřichýlímgrinning smiley, v únoru budeme pryč u dcery, která bude rodit.
S tím spánkem do půl 4. to je dost málo u Tebe.
To jsi mi připomněla, že jedna naše sousedka, když jsme bydleli v paneláku, tak vyšla v zimě na boso ven do sněhu v noční košili a zpívala naši hymnu, měli jsme co dělat ji dostat do domu a zavolali jsme na psychiatrii, tak si pro ni přijeli.
V tom domě žilo dost psychotiků, včetně mě, nějak jsme se tam sešli grinning smiley

Ten kocúr je náš, len je radšej vonku, kožuch má riadny.
Neviem čo to majú poväčšinou psychotici že sa vyzlečú alebo behajú v pyžame. Asi túžia po volnosti a slobode. smiling smiley

Obed za chvíĺu uvarený, myčka umýva, prádlo zavesené, mní, mňau smiling smiley

Páni 14 let starý kocour, to už je taky kmet :-)
Měla jsem oběd do včera, ale ta stehna na medu a jablkách je mnohem lepší s bramborem, s rýží moc nee.
No ještě jedna žena s maniodepresivitou vyšla v mánii ven a jen v noční košili a zahalila se do naší vlajky, pak skončila na psychiatrii, kde byla agresivní a roztrhla si košili, až všechny knoflíky odlítaly grinning smiley
Jak vidno, máme vlastenecké psychotiky grinning smiley
Myčka domyla a budu se koukat na Netflix, na korejský seriál Vagabond, který docela jde, když si zvykneš na to jejich přehánění emocí.

Vlastenecké psychotiky grinning smiley No treba v dnešnej dobe. smiling smiley

Tie kuracie nožičky som chcela vyskúšať podĺa teba, len dcéra sa toho chytila že spraví na hríboch. Je to na pekáči v takom tom klasickom. Najprv že málo vody tak som doliala. Druhý raz ona pozerala zas doliala. Nakoniec tie hríby tolko pustili a asi aj kura že sme sa smiali že máme plávajúce kura ( štvrťky) no zje sa aj také. grinning smiley

To neva, uděláš stehna s medem a jablky jindy smiling smiley

Ešte tam mám v mrazáku, predbehla ma. Na spodok dala cibulu, slaninku, žampiony normálne. Len s tou štavou sa to prehnalo smiling smiley
Dnes som vytiahla maso asi na guláš uvidím keď sa rozmrzne.
Kočky vonku to je super, je pokoj od nich.
Nespím, budím sa v noci, dačo prespím asi som väčšinu hore je to na figu so mnou.

Přerušovaný spánek je na figu smiling smiley( je to přiléhavé?? ) a i to proklatě brzké vstávání, bych pak měla potíže něco dělat a potřebovala bych spát dopoledne aspoň hodinu.
U nás je venku asi - 3° a doma 19° zatím.
Spala jsem od 23 do 6 hodinm to je dobré.
Taky někdy navím, co mám za maso, tak dávám většinou už teď papírky.
Budu vařit tzv orientálskou:
Kýta na nudličky, ( nebo třeba pečeně na plátky, to je jedno ) dám opéct rychle na olivovém oleji, pak podliju trochu a posolím, přidám asi 1 cm kostky másla a dusím asi 40 minut a pak přidám hodně kečupu ( sladkého, nebo jemného ne moc drahého ), pak přidám na nudličky 2,5 velké papriky spolu s cibulí na proužky, ty dělat asi 10 minut, pak přidám 3 - 4 rajčata na kostičky asi na 5 minut a chilli papričky trochu, aby byl pálivý nádech.
No a s bramborem, nebo hranolky, trochu je tam víc krájení, ale vcelku jednoduché jídlo.

Je to asi 4 - 5 porcí.

Vyzerá to fajn, je to také s lečom. smiling smiley

No je to dobré a asi je to 6 porcí, když jsou ty papriky velké, jako že ty tenkostěnné bílé papriky nejsou tak v tom dobré.

My dnes maso nakrájané na guláš do toho mrazená zelenina zmes, cibula, česnek. K tomu ryža. Bramborová polievka. Bude určite aj na zajtra. smiling smiley

Aha zelenina mražená kořenová, česnek, cibule. A rýže ke guláši hovězímu?? A bez majoránky a papriky mleté?? To by mohlo být dobré, takové zase jiné.
Guláš:
Udělám cibuli ( asi 2 - 3 veliké )dorůžova na sádle, na tom opeču zprudka maso na kostky, osolím, přidám mletou papriku ( asi 2 lžíce jen tak rychle překulit, aby se rozpustila v tuku, ale aby nezhořkla, tak jen krátce ), zaliju vodou a pak to pomalu vařím do měkka, přidám studenou máslovou jíšku tu provařím ještě asi 15 minut a pak přidám nakonec rozdrcený česnek a majoránku a to už nevařím.

To mám z bravčového masa. Je tam aj paprika, čierne korenie, sol to áno. Bez majoránky. Ani do gulášu majoránku nedávame. Len do placiek dávam majoránku smiling smiley

Aha z vepřového jsem ještě guláš nedělala, to zkusím podle Tebe smiling smiley
Ale dělám někdy falešný guláš z uzenek - tzv buřt guláš:
skoro stejně jako ten z hovězího, ale méně cibule dorůžova, méně papriky mleté a opeču rychle buřty na menší kostky a pak dusím krátkou dobu asi 1/4 hodiny, jen aby se provařila jíška, pak nakonec rozdrcený česnek a majoránka taky menší množství než na hovězí guláš, takže to je velmi brzy hotové a není to drahé a je to dobré.
Bramborové placky mňam smiling smiley, to je jako bramborák ze syrových brambor?? Tam dávám česnek a majoránku přiměřeně, ne moc, mám ráda jemné bramboráky a do těsta přidávám jablko na kostičky.

Strúhané surové brambory, vajíčko, polohrubá múka, mlieko, sol, česnek, čierne korenie, majoránka.
Tak ich robím. smiling smiley

Tak to je podobné jako dělám já :-)
Ale měla jsme na mysli i jiné placky z asi vařených (?? ) brambor, dělala je moje mamka a říkali jsme jim bramborové placky.
Ten vepřový guláš dělám vlastně taky, ale bez česneku, jen opeču vepřovou pečeni, nebo kýtu na plátky, nebo na nudličky, posolím, kmín celý a dost podliju ( když to má být s rýží )a dusím do měkka a pak přidám studenou máslovou jíšku a provářím ji a míchám sem tam často.

Nerobila tak že uvarené brambory nastrúhala, múka tam ide polohrubá s hladkou, vymiešať cesto s rukami, z cesta valec spraviť, odobrať a vyvalkať placku, tú potom upiecť na sucho. My tomu hovoríme lokše, ale to je také naše pomenovanie.
[dobruchut.aktuality.sk]

Aha tak už konečně vím, co jsou to ty legendární lokše!! grinning smiley Tak ty mám moc ráda.

A když už vím, co jsou zač, tak přestávají být legendou smiling smiley

Ak mám chuť kupujeme. Inak ešte mama ich robila na dvoch panviciach naraz, to sme spolu piekli. No a babky ešte na tom šporáku kde sa kúrilo /topilo.
Pokazila som ti legendu smiling smiley
To je zajímavé. U nás na Moravě sa hovorilo lokše-byly to nudle. Normální vaječné nudle do polívky. To byly lokše.smileys with beer

Lokše nejsou nudle...
lokše jsou i širší nudle, někdy je dělám, když se mi nechce krájet vlasové nudle z prstů
pro jednou má kluk pravdusmiling smiley
[www.svetzeny.cz]

Tak díky za vysvětlení...
Beru to zpět, Péťa má tedy jistě pravdu, no spletl jsem si to s langošema, teď, po tvém příspěvku mi to hlava vyplivla a vzpomněl jsem si...thumbs up
Ty jsi celý popletený. Ty jsi takový langoš.grinning smiley

Píšeš tak, jako by jsi se nikdy nezmýlil, ty zelený žabáku...eye rolling smiley
Když nic nevím tak netvrdím kategoricky, že to tak není. Jasný.....winking smiley

Ách, ty seš teda pořádný a starý plesnivý křupan...drinking smiley



Je to křupan ³⁹...cool smiley

_____________________________________________________________________________________________________________

Vitásek
Předmět Autor Zasláno

Víkend

Julien 20. 01. 2024 09:42

Re: Víkend

empe 20. 01. 2024 09:52

Re: Víkend

Julien 20. 01. 2024 10:21

Re: Víkend

pan T. 20. 01. 2024 10:28

Re: Víkend

empe 20. 01. 2024 13:29

Re: Víkend

Julien 20. 01. 2024 13:53

Re: Víkend

empe 20. 01. 2024 13:59

Re: Víkend

Julien 20. 01. 2024 14:37

Re: Víkend

empe 20. 01. 2024 15:04

Re: Víkend

Julien 20. 01. 2024 15:35

Re: Víkend

empe 21. 01. 2024 06:49

Re: Víkend

empe 21. 01. 2024 07:06

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 07:11

Re: Víkend

empe 21. 01. 2024 07:34

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 07:43

Re: Víkend

empe 21. 01. 2024 09:18

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 09:28

Re: Víkend

empe 21. 01. 2024 09:39

Re: Víkend

empe 21. 01. 2024 10:12

Re: Víkend

empe 21. 01. 2024 10:38

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 11:06

Re: Víkend

empe 22. 01. 2024 10:10

Re: Víkend

Julien 22. 01. 2024 11:23

Re: Víkend

Julien 22. 01. 2024 11:38

Re: Víkend

empe 22. 01. 2024 18:36

Re: Víkend

Julien 23. 01. 2024 05:02

Re: Víkend

empe 23. 01. 2024 07:00

Re: Víkend

Julien 23. 01. 2024 07:29

Re: Víkend

empe 23. 01. 2024 07:47

Re: Víkend

Julien 23. 01. 2024 09:07

Re: Víkend

empe 23. 01. 2024 09:13

Re: Víkend

Julien 23. 01. 2024 09:38

Re: Víkend

pan T. 20. 01. 2024 10:27

Re: Víkend

Julien 20. 01. 2024 10:46

Re: Víkend

pan T. 20. 01. 2024 10:54

Re: Víkend

Julien 20. 01. 2024 10:56

Re: Víkend

pan T. 20. 01. 2024 10:56

Re: Víkend

Julien 20. 01. 2024 11:27

Re: Víkend

pan T. 20. 01. 2024 11:36

Re: Víkend

sona 20. 01. 2024 17:49

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 05:25

Re: Víkend

empe 21. 01. 2024 07:00

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 06:17

Re: Víkend

Stanley 21. 01. 2024 11:58

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 12:06

Re: Víkend

empe 21. 01. 2024 12:16

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 12:27

Re: Víkend

empe 21. 01. 2024 12:57

Re: Víkend

empe 21. 01. 2024 12:58

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 13:23

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 13:22

Re: Víkend

empe 21. 01. 2024 13:48

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 13:54

Re: Víkend

empe 22. 01. 2024 07:11

Re: Víkend

empe 22. 01. 2024 07:27

Re: Víkend

Julien 22. 01. 2024 07:49

Re: Víkend

empe 22. 01. 2024 08:47

Re: Víkend

pan T. 21. 01. 2024 12:36

Re: Víkend

pan T. 21. 01. 2024 12:34

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 12:41

Re: Víkend

pan T. 21. 01. 2024 12:51

Re: Víkend

pan T. 21. 01. 2024 12:55

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 13:19

Re: Víkend

pan T. 21. 01. 2024 13:37

Re: Víkend

Stanley 21. 01. 2024 13:14

Re: Víkend

Stanley 21. 01. 2024 12:43

Re: Víkend

pan T. 21. 01. 2024 12:52

Re: Víkend

Stanley 21. 01. 2024 13:20

Re: Víkend

sona 21. 01. 2024 15:57

Re: Víkend

Stanley 21. 01. 2024 16:14

Re: Víkend

Julien 21. 01. 2024 16:19

Re: Víkend

sona 21. 01. 2024 17:08

Re: Víkend

Julien 22. 01. 2024 05:16

Re: Po víkende

Julien 22. 01. 2024 06:18

Re: Po víkende

empe 22. 01. 2024 07:32

Re: Po víkende

Julien 22. 01. 2024 07:45

Re: Po víkende

empe 22. 01. 2024 08:04

Re: Po víkende

Julien 22. 01. 2024 08:15

Re: Po víkende

petr39 22. 01. 2024 08:30

Re: Po víkende

Julien 22. 01. 2024 08:37

Re: Po víkende

empe 22. 01. 2024 08:52

Re: Po víkende

Julien 22. 01. 2024 09:10

Re: Po víkende

petr39 22. 01. 2024 15:13

Re: Po víkende

petr39 22. 01. 2024 15:14

Re: Po víkende

Julien 22. 01. 2024 15:26

Re: Po víkende

Julien 22. 01. 2024 09:45

Re: Po víkende

sona 22. 01. 2024 10:14

Re: Po víkende

empe 22. 01. 2024 10:16

Re: Po víkende

sona 22. 01. 2024 10:25

Re: Po víkende

empe 22. 01. 2024 10:52

Re: Po víkende

sona 22. 01. 2024 11:05

Re: Po víkende

empe 22. 01. 2024 18:24

Re: Po víkende

empe 23. 01. 2024 07:05

Re: Po víkende

sona 23. 01. 2024 17:27

Re: Po víkende

empe 24. 01. 2024 07:23

Re: Po víkende

Julien 24. 01. 2024 07:56

Re: Po víkende

empe 24. 01. 2024 08:36

Re: Po víkende

Julien 24. 01. 2024 09:02

Re: Po víkende

empe 24. 01. 2024 16:04

Re: Po víkende

Julien 25. 01. 2024 05:20

Re: Po víkende

Julien 25. 01. 2024 07:24

Re: Po víkende

empe 25. 01. 2024 08:20

Re: Po víkende

Julien 25. 01. 2024 08:35

Re: Po víkende

sona 25. 01. 2024 11:00

Re: Po víkende

Julien 25. 01. 2024 13:37

Re: Po víkende

sona 25. 01. 2024 16:44

Re: Po víkende

empe 25. 01. 2024 17:27

Re: Po víkende

sona 28. 01. 2024 12:54

Re: Po víkende

empe 25. 01. 2024 13:43

Re: Po víkende

empe 25. 01. 2024 13:46

Re: Po víkende

Julien 25. 01. 2024 13:54

Re: Po víkende

Julien 25. 01. 2024 13:56

Re: Po víkende

empe 25. 01. 2024 16:25

Re: Po víkende

Julien 25. 01. 2024 17:03

Re: Po víkende

Julien 25. 01. 2024 17:23

Re: Po víkende

empe 26. 01. 2024 13:56

Re: Po víkende

empe 26. 01. 2024 13:57

Re: Po víkende

empe 26. 01. 2024 14:04

Re: Po víkende

Julien 26. 01. 2024 14:17

Re: Po víkende

Julien 26. 01. 2024 14:25

Re: Po víkende

empe 26. 01. 2024 18:06

Re: Po víkende

Julien 27. 01. 2024 04:47

Re: Po víkende

empe 27. 01. 2024 05:28

Re: Po víkende

Julien 27. 01. 2024 06:17

Re: Po víkende

empe 27. 01. 2024 06:52

Re: Po víkende

Julien 27. 01. 2024 07:41

Re: Po víkende

Julien 27. 01. 2024 10:54

Re: Po víkende

empe 27. 01. 2024 12:26

Re: Po víkende

Julien 27. 01. 2024 13:04

Re: Po víkende

empe 27. 01. 2024 17:58

Re: Po víkende

Julien 28. 01. 2024 05:41

Re: Po víkende

empe 28. 01. 2024 08:10

Re: Po víkende

empe 28. 01. 2024 08:24

Re: Po víkende

Julien 28. 01. 2024 09:06

Re: Po víkende

empe 28. 01. 2024 09:55

Re: Po víkende

Julien 28. 01. 2024 10:51

Re: Po víkende

empe 28. 01. 2024 11:19

Re: Po víkende

Julien 28. 01. 2024 12:20

Re: Po víkende

empe 28. 01. 2024 12:59

Re: Po víkende

Julien 28. 01. 2024 13:08

Re: Po víkende

empe 28. 01. 2024 13:28

Re: Po víkende

Julien 28. 01. 2024 13:58

Re: Po víkende

empe 28. 01. 2024 14:04

Re: Po víkende

empe 28. 01. 2024 14:09

Re: Po víkende

Julien 28. 01. 2024 14:31

Re: Po víkende

petr39 28. 01. 2024 16:29

Re: Po víkende

Julien 28. 01. 2024 16:54

Re: Po víkende

petr39 28. 01. 2024 17:33

Re: Po víkende

Vitásek 28. 01. 2024 23:44

Re: Po víkende

králík 29. 01. 2024 00:51

Re: Po víkende

Vitásek 29. 01. 2024 04:12

Re: Po víkende

petr39 29. 01. 2024 08:43

Re: Po víkende

empe 29. 01. 2024 09:45

Re: Po víkende

Vitásek 29. 01. 2024 10:16

Re: Po víkende

Vitásek 29. 01. 2024 10:19

Re: Po víkende

petr39 29. 01. 2024 10:58

Re: Po víkende

Vitásek 29. 01. 2024 18:25

Re: Po víkende

Habbakuk 29. 01. 2024 19:16

Re: Po víkende

Vitásek 29. 01. 2024 20:53

Re: Po víkende

králík 27. 01. 2024 12:29

Re: Po víkende

Julien 27. 01. 2024 12:35

Re: Po víkende

Julien 22. 01. 2024 11:42

Re: Po víkende

sona 22. 01. 2024 12:24

Re: Po víkende

Julien 22. 01. 2024 12:30

Re: Po víkende

sona 22. 01. 2024 13:14

Re: Po víkende

empe 22. 01. 2024 18:26

Re: Po víkende

Julien 23. 01. 2024 05:07

Re: Po víkende

empe 23. 01. 2024 06:53

Re: Po víkende

Julien 23. 01. 2024 07:16

Re: Po víkende

empe 23. 01. 2024 07:53

Re: Po víkende

Julien 23. 01. 2024 08:26

Re: Po víkende

empe 23. 01. 2024 08:46

Re: Po víkende

empe 23. 01. 2024 09:05

Re: Po víkende

empe 23. 01. 2024 08:28

Re: Po víkende

Julien 23. 01. 2024 10:10

Re: Po víkende

petr39 23. 01. 2024 09:26

Re: Po víkende

Julien 23. 01. 2024 09:28

Re: Po víkende

petr39 23. 01. 2024 14:28

Re: Po víkende

Julien 23. 01. 2024 14:49

Re: Po víkende

petr39 23. 01. 2024 16:31

Re: Po víkende

Julien 23. 01. 2024 16:43

Re: Po víkende

Julien 24. 01. 2024 08:11

Re: Po víkende

empe 24. 01. 2024 08:42

Re: Po víkende

Julien 26. 01. 2024 11:03

Re: Po víkende

petr39 26. 01. 2024 11:13

Re: Po víkende

Julien 26. 01. 2024 11:36

Re: Po víkende

empe 26. 01. 2024 11:46

Re: Po víkende

Julien 26. 01. 2024 11:59

Re: Po víkende

empe 26. 01. 2024 12:41

Re: Po víkende

Julien 26. 01. 2024 13:07

Re: Po víkende

empe 26. 01. 2024 13:27

Re: Po víkende

Julien 26. 01. 2024 14:21

Re: Po víkende

Julien 25. 01. 2024 13:41

Re: Po víkende

petr39 25. 01. 2024 14:39

Re: Po víkende

Julien 25. 01. 2024 14:50



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.