Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: Vliv AD na psychiku

06. 05. 2024 17:21
Quote
Adrifinel
Quote
smeska
Quote
Adrifinel
Quote
arnika
Quote
Adrifinel
Quote
Leontýna
Quote
Adrifinel
Quote
Leontýna
Quote
Adrifinel
Quote
Leontýna
Ona bere antidepresiva? Na základě ceho, nebo na zklidnění? No mívala jsem propady, ale spíš pozoruji, dlouhodobě, emoční oploštělost, šedá zóna... Možná záleží na typu, jaká bere? Teda docela zahul na játra u malé holky. Určitě se poraď s lékařem.

Bere půlku sertralin actavis.

Možná to bude chtít vyměnit.. Nebo si ty prášky musí sednout.. Blbý je, že dítě neřekne, jak je snáší.. Ona už má 6 let nebo kolik? Kdy vy měla nastoupit do školy?

U ní je blbé celkově to, že nevíš, co je léky a co je postižením. Třeba mi poslední dobou neustále močí do postele. A teď si vyber je to porucha nebo vedlejší učinky?

Teď ji bude sedm. Září nastupuje do první třídy.

A jinak si došla už sama na wc, nemusela Tě budit? Jak reaguje na to, když ji teda najdeš počuranou? To dělá jen v noci nebo i přes den.. Ty jo, v září do školy, to jsem sama zvědavá, jak to zvládnete, obě.

Docházela více na nočník. A jeden čas bývala v noci suchá. Teď? Když se pomočí, tak má z toho ještě srandu. Klidně mi pomočí dvě speciální prostěradla, peřinu... Kolikrát udělala během dne, že než aby zvedla zadek a došla si, tak seděla a močila pod sebe. Jak říkám, hrozná sranda. Druhá sranda je, když si sundá tu nacucanou plenku a hodí ji po mně. To dělá ráno, když se vypravujem do školky.

U rodičů se pomočila a odmítala se hnout z postele. Než se jí podařilo vystrnadit, tak bylo vše od moče. Otec z toho nebyl moc nadšenej.

Půjde do speciálky.

Takže je někdy bez plenky a pak se může počůrat,někdy s plenkou..?
No je to těžké, drž se..

V noci je jí kolikrát nutné přebalovat. Ale i tak má ráno nacucanou plenku, která pak protoče kolem. Usnout bez plénky nemůže. A když jo, je jí nutné vzbudit.

Začíná to být problém přes den, kdy se začala pomočovat i když nespí. Ona nechce mít plenky přes den, já zase nechci mít furt vše pochcané a neustále prát.

zeptám se hloupě - necítí potřebu/že se jí chce?/
nepomohly by nočníky v každé místnosti, aby měla šanci doběhnout?
doporučují nepít před spaním, to asi víš a možná to nejde úplně realizovat, viď?
taky omývat chladnější žínkou oblast ledvin před spaním v některých případech pomůže...
přála bych Vám, aby se to povedlo srovnat...nebo aby jste našly nějaký způsob, jak to pořešit k větší spokojenosti...

No, nočník se mi moc dvakrát do ložnice dávat nechce. Je tam koberec, který není náš. Nerada bych, aby pak na něj vylila nočník. Ono ani nejde o to, že by to nestihla, jako že začala být "líná" zvednout zadek. Ona ví, že se jí chce, ale pohodlnější je pro ní si močit pod sebe. To mokro ji moc nevadí. Naopak se v tom ještě ráda vyválí. Když se jí zeptáš, proč nešla na nočník, tak ti řekne, že neví a že se jí to líbí.

Mokro je ať pije nebo nepije. To na to nemá vliv. Ale nevím, jestli se jí netvoří více moči právě kvůli lékům.

Pomočují se i starší děti, v 8 letech a víc, které už tedy pleny nemají, říkají, že musí dozrát nervová soustava. Pomočují se ale proto, že se nevzbudí, ne že se jim nechce vstát Zkušenost moje i v rodině.
Předmět Autor Zasláno

Vliv AD na psychiku

Adrifinel 02. 05. 2024 20:50

Re: Vliv AD na psychiku

Leontýna 02. 05. 2024 23:49

Re: Vliv AD na psychiku

Adrifinel 03. 05. 2024 09:16

Re: Vliv AD na psychiku

Leontýna 03. 05. 2024 09:47

Re: Vliv AD na psychiku

Adrifinel 03. 05. 2024 10:18

Re: Vliv AD na psychiku

Leontýna 03. 05. 2024 11:14

Re: Vliv AD na psychiku

Adrifinel 03. 05. 2024 11:25

Re: Vliv AD na psychiku

arnika 03. 05. 2024 22:59

Re: Vliv AD na psychiku

Adrifinel 04. 05. 2024 10:19

Re: Vliv AD na psychiku

smeska 04. 05. 2024 13:44

Re: Vliv AD na psychiku

Adrifinel 04. 05. 2024 14:43

Re: Vliv AD na psychiku

arnika 06. 05. 2024 17:21

Re: Vliv AD na psychiku

Julien 03. 05. 2024 08:51

Re: Vliv AD na psychiku

empe 06. 05. 2024 16:48



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.