Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: pre vandu

04. 01. 2011 18:21
Celým menom sa volám Filip Vanda, smiem vedieť prečo taký expresívny názov príspevku (pre vandu) ? Stačilo pokojne napísal obsah snu a na záver pripojiť prosbu, mierenú na moju osobu, či by sa tými snami nedalo čosi spraviť... Takúto formu „hádzania sa do zorného poľa“ považujem za neúctivú. Som normálny obyčajný študujúci a zároveň pracujúci človek, nie som stroj na vykladanie snov, do ktorého stačí naťukať požiadavku a vyjde výklad. Nie. Každá jedna analýza spojená s výkladom ma stojí pár hodín z môjho súkromného času. Nemám žiaden „vyšší dar“ na základe ktorého výklad prevádzam. Je to drina spočívajúca v neustálom čítaní, vzdelávaní, pozorovaní okolia a hlavne seba a následného vkladania do súvislostí. Potom premýšľanie a premýšľanie. Teraz to už nechajme tak, ale berte to ako memento do budúcna. V pláne mám ešte vyložiť zopár snov a potom sa pozriem aj na tieto... Chýba mi však spätná väzba od tých ľudí, ktorým som už sny, na tomto portály, vyložil. Neviem tak, či idem správnym smerom, či výklady sú správne, či som ich niečím neurazil a tak podobne. Touto cestou by som požiadal spomínaných, aby sa k vyloženým snom vyjadrili.
Předmět Autor Zasláno

pre vandu

Hlina 04. 01. 2011 14:34

Re: pre vandu

filipVanda 04. 01. 2011 18:21

Re: pre vandu

Hlina 04. 01. 2011 21:03

Re: pre vandu

filipVanda 05. 01. 2011 01:36

Re: pre vandu

filipVanda 05. 01. 2011 09:54

Re: pre vandu

Hlina 05. 01. 2011 10:40

Re: pre vandu

filipVanda 10. 01. 2011 13:02



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.