Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: divný sen

30. 04. 2023 13:18
Quote
empe
Quote
smeska
Quote
empe
Quote
smeska
Quote
empe
Quote
smeska
Quote
empe
Zdálo se mi, že byl někdo asi zabit a byly podezřelé 2 děti z toho činu a ten kdo to vyšetřoval, prohlásil, že jim dá nějakou látku, po které budou mluvit pravdu. Mělo to zabití jedno z nich udělat a nevědělo se které z těch dvou. Nevěděl úplně jistě, jak bude látka fungovat a jednou miliontinou by to mohlo být naopak a to nechtěl riskovat. A probudila jsem se.

njn

Bylo by možné, že tím jedním dítětem jsem já. Dítě, nebo děti jsou prý velká naděje, ale nevím, jestli to platí, když někoho asi zabijí, to bylo takové nejasné, že se nevědělo, jestli někdo umřel, ale byla tu ta možnost.



Zabití není úplně dobrá věc...ukazuje to na nějaké násilné - ve smyslu na-sílu, přes moc-řešení situace
jako, že by to chtělo možná v té věci postupovat jemněji...ale asi to v té chvíli zrovna nejde

Děti se chovají spontánně, bezprostředně...takže v tom spíš nebyl úmysl, jen přímá reakce na situaci,
tady a tedˇ

Není jasné, kdo to udělal
Není jasné, jestli vyšetřovací metoda funguje
Není jasné, kdo by měl být potrestán/kdo by měl být špatný, kdo dobrý/

Jako by byl konflikt v tom, kdo je dobrý a kdo špatný, komu/čemu lze věřit , hodně nejistoty v tom a vlastně to nemá průkazné - rozumové řešení

Musíš se spolehnout na pocity a možná radši věřit tomu, že se to vše stalo v běhu událostí, neúmyslně
a nemí možná tak podstatné zjistit kdo a co, ale spíš jak s tím žít dál, bez zatížení, bez pocitu viny na té či druhé straně, bez potřeby najít viníka či trestat
Stalo se, ale možná ten sen nabádá k znovunastolení důvěry. To určitě není snadná věc, může být osvobozující.

Tolik za mnesmileys with beer . Prostě se netrap a jdi dál.

Asi jsem ty obě děti a i ten, kdo na to má přijít. Vylíhlo se to v mé hlavě a tak budu součástí těch třech, má to hodně neznámých a nevím, jestli se tím přestanu zabývat, snad ano.

možná to budeš ještě chvilku zkoumat smiling smiley

Už jsem se na to vybodla a raději něco pracuju a snažím se to dělat, jak nejlépe dovedu smiling smiley

To je dobře Empe, nakonec ta realita a to, co člověk dělá je pro spokojenost nejdůležitějšíthumbs up
Předmět Autor Zasláno

divný sen

empe 24. 04. 2023 08:28

Re: divný sen

smeska 24. 04. 2023 20:44

Re: divný sen

smeska 24. 04. 2023 21:00

Re: divný sen

empe 29. 04. 2023 07:57

Re: divný sen

smeska 29. 04. 2023 10:36

Re: divný sen

empe 29. 04. 2023 13:33

Re: divný sen

smeska 29. 04. 2023 16:47

Re: divný sen

empe 30. 04. 2023 13:00

Re: divný sen

smeska 30. 04. 2023 13:18



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.