Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sny o rodičích, nejčastěji o tátovi

07. 06. 2023 23:35
Pořád se mi zdá o rodičích, hlavně o tátovi, kterého jsem měla moc ráda. V reálu už jsou oba mrtví, máma 5 let, táta 2 roky.

Variace 1: V těch snech se mi pořád zdá, že vidím nejčastěji tátu a mám z toho takový špatný pocit, že ho sice vidím, ale může kdykoliv zemřít, a pak už ho neuvidím nikdy.

Variace 2: Vidím oba rodiče a mám radost, že je vidím. Za chvíli si uvědomím, že je to jen dočasně, protože jsou oba mrtví. Snažím se na ně mluvit a "užít" si je, dokud to jde, ale nereagují. Potom mizí. Probouzím se a je mi smutno.

Variace 3: Táta kolabuje a já se ho snažím zachránit. Volám sanitku. Výsledek, jestli přežil, se mi dál už nezdá.

Variace 4: Táta dostal druhý infarkt a bojím se, že tentokrát fatální.


Tyto opakující se sny o tátovi mi vrtaly hlavou, resp. mě štvaly až donedávna. Pořád jsem si kladla otázku: Proč se mi ty sny o tátovi pořád opakují? Vždyť už je mrtvý 2 roky. To si pořád nemůžu zvyknout?

Nedávno se mi zdál o něm poslední sen. Viděla jsem ho znovu, ale tentokrát jsem měla takový zvláštní kladný pocit. Ne radost, že ho vidím, ale něco jako smíření. Smíření s tím, že ho vlastně můžu dál vídat ve svých snech, ačkoliv je už mrtvý, a dobrý pocit z toho.
Od té doby se mi ulevilo a jsem ráda, že se mi rodiče ukazují ve snech.
Předmět Autor Zasláno

Sny o rodičích, nejčastěji o tátovi

motylek 07. 06. 2023 23:35

Re: Sny o rodičích, nejčastěji o tátovi

empe 08. 06. 2023 12:01

Re: Sny o rodičích, nejčastěji o tátovi

motylek 08. 06. 2023 17:14

Re: Sny o rodičích, nejčastěji o tátovi

empe 08. 06. 2023 19:12

Re: Sny o rodičích, nejčastěji o tátovi

motylek 08. 06. 2023 19:32



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.