Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: Sny o rodičích, nejčastěji o tátovi

08. 06. 2023 19:32
Quote
empe
Quote
motylek
Pořád se mi zdá o rodičích, hlavně o tátovi, kterého jsem měla moc ráda. V reálu už jsou oba mrtví, máma 5 let, táta 2 roky.

Variace 1: V těch snech se mi pořád zdá, že vidím nejčastěji tátu a mám z toho takový špatný pocit, že ho sice vidím, ale může kdykoliv zemřít, a pak už ho neuvidím nikdy.

Variace 2: Vidím oba rodiče a mám radost, že je vidím. Za chvíli si uvědomím, že je to jen dočasně, protože jsou oba mrtví. Snažím se na ně mluvit a "užít" si je, dokud to jde, ale nereagují. Potom mizí. Probouzím se a je mi smutno.

Variace 3: Táta kolabuje a já se ho snažím zachránit. Volám sanitku. Výsledek, jestli přežil, se mi dál už nezdá.

Variace 4: Táta dostal druhý infarkt a bojím se, že tentokrát fatální.


Tyto opakující se sny o tátovi mi vrtaly hlavou, resp. mě štvaly až donedávna. Pořád jsem si kladla otázku: Proč se mi ty sny o tátovi pořád opakují? Vždyť už je mrtvý 2 roky. To si pořád nemůžu zvyknout?

Nedávno se mi zdál o něm poslední sen. Viděla jsem ho znovu, ale tentokrát jsem měla takový zvláštní kladný pocit. Ne radost, že ho vidím, ale něco jako smíření. Smíření s tím, že ho vlastně můžu dál vídat ve svých snech, ačkoliv je už mrtvý, a dobrý pocit z toho.
Od té doby se mi ulevilo a jsem ráda, že se mi rodiče ukazují ve snech.

To kvůli tomu, jsem si trochu pobrečela, líbí se mi to.

Jj, je to jako takový happy end. smiling smiley
Předmět Autor Zasláno

Sny o rodičích, nejčastěji o tátovi

motylek 07. 06. 2023 23:35

Re: Sny o rodičích, nejčastěji o tátovi

empe 08. 06. 2023 12:01

Re: Sny o rodičích, nejčastěji o tátovi

motylek 08. 06. 2023 17:14

Re: Sny o rodičích, nejčastěji o tátovi

empe 08. 06. 2023 19:12

Re: Sny o rodičích, nejčastěji o tátovi

motylek 08. 06. 2023 19:32



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.