Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Re: nevím a vědět nechci

13. 10. 2014 16:42
Quote
smeska
je to, jako, že se svět točí dál,
at% děláme , co děláme

..Hel, opět ti musím (a chci a dělám to tímto) poděkovat za tu udržovací a hodně vystihující poezii, která mi připomíná moje vlastní myšlenky a stav mysli ...

... asi tři týdny závratí a kolapsů, kdy odcházíš do limbu ...

...dneska jsem šla za internistkou ... závěr ... depresivní a únavový syndrom - tedy honička uložená na krk a páteř ... navíc ty alergie na veškeré chemikálie ... opět ... psychika a to, že si neudělám čas na odpočinek ... to už jsem si vydedukovala také ... jenže nemůže existovat, když ne já, tak se svět zboří ... takže mi dala prášky na tep a tlak (nárazovky) ... mám si ochytávat ty stavy a práskat to do sebe ... a když by bylo nejhůř, tak už je to v prdeli, protože v nemocnici do mne opět narvou množství prášků a přijdu domů a nic z toho bez dalšího navyšování nesnesu ... prostě vnitřně jsem se nastavila na odpor k chemii a projevuje se to vizuálně a zdravotně alergiemi - kopřivky, otoky, blbé dýchání, závratěmi, zvyšováním tlaku, játra, ledviny, únava srdeční činnostti ... a normálně mi napsala do zprávy, že řešení vidí (to ani nevěděla, že kolem toho jsem se kdy motala) v aplikaci alternativního přírodního léčení ... dala mi odkaz na jednoho doktora ... a za 2 týdny mám přijít na kontrolu kviku, který mám také rozházený atd.atd.

... takže, jak říkala evangelická farářka na svatbě synovce - dělejte si radost, radost, radost ... uvědomujte si to, nastavujte se na radost ... celý projev byl o radosti ... i v utrpení a situacích, které bolí ... bylo to hezká promluva k novomanželům, fakt mi to ukázalo, že bych měla jít dál, myšlenkami tam někam dál ... a dopřát si trochu vnitřního klidu ...

... poslouchávám nedělní mše, když zrovna nejsem s manželem a vařím v druhé kuchyni ... a přemýšlím o tom, že někam budu na takováto nekatolická rozjímání chodit ... bez povinnosti věřit ... mezi lidi, kteří toho uklidnění snad dopřejí ... prostě i toto si chci dopřát ... pro mír a klid na duši a psychický i fyzický odpočinek ... nestačí mi klid v přírodě, klid v kostele, potřebuji slovo a mír na duši pro sebe a pak i následně okolí ...

...asi tak, já nevím, jak ti svůj stav nějak jinak popsat ...

... a teď běžím za manželem, zatopit mu, uvařit brambory, nakrmit havěť ... a do 9 zítřešího času musím vyplácnout práci pro zákazníky - odhadem 5 hodin psaního ...

... jo, myslím, že to zvládnu ...

... ráda tě čtu, ale to už jsem ti psalasmiling smiley
Předmět Autor Zasláno

nevím a vědět nechci

králík 07. 10. 2014 09:16

Re: nevím a vědět nechci

smeska 09. 10. 2014 20:56

Re: nevím a vědět nechci

smeska 10. 10. 2014 16:28

Re: nevím a vědět nechci

smeska 10. 10. 2014 16:31

Re: nevím a vědět nechci

smeska 10. 10. 2014 16:33

Re: nevím a vědět nechci

Nemesis 24. 10. 2014 15:38

Re: nevím a vědět nechci

Nemesis 24. 10. 2014 15:37

Re: nevím a vědět nechci

smeska 13. 10. 2014 05:07

Re: nevím a vědět nechci

králík 13. 10. 2014 16:42

Re: nevím a vědět nechci

smeska 14. 10. 2014 07:48

Re: nevím a vědět nechci

králík 15. 10. 2014 22:02

Re: nevím a vědět nechci

Nemesis 24. 10. 2014 15:42

Re: nevím a vědět nechci

smeska 13. 10. 2014 16:33



Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.